CNC-Service ir SIA Rīgas Sesoma struktūras atzars, kas specializējies CNC (Computer Numerical Control) jeb ar datortehnoloģiju palīdzību vadāmu iekārtu ieviešanā un apkalpošanā Baltijas valstīs. Ar CNC tehnoloģijām strādājam kopš 2008. gada. Šajā laikā ir uzkrāta nozīmīga pieredze un ir izveidojies sadarbības partneru loks, ar kuriem realizēti interesanti projekti. Redzot ražotāju pieaugošo interesi un nepieciešamību pēc šādām tehnoloģijām, tika nolemts ieguldīt CNC produktu klāsta paplašināšanā un darbinieku kompetences paaugstināšanā, kas ir rezultējusies plašākā piedāvājumā, zem atsevišķas šai struktūrai veltītas preču zīmes- CNC-service.lv.

Šobrīd Baltijas tirgū pārstāvam tādus nozarē labi zināmus ražotājus, kā Multicam (ASV) ar universāla pielietojuma frēzēm, lāzergriešanas un ūdensstrūklas griešanas tehnoloģijām un Masterwood (Itālija)- vienu no pasaules vadošajiem kokapstrādes CNC frēžu un programmatūras izstrādātājiem.

SIA Rīgas Sesoma kopā ar uzņēmumiem Sesoma OY (Somija), Sericomex Sweden AB (Zviedrija), Sesoma OU (Igaunija) un Sesoma UAB (Lietuva) veido  MUTOH North Europe grupu, kas sadarbojas un apkalpo vairāk nekā 40 000 klientu Baltijas valstīs un citur Ziemeļeiropā.