Biežāk uzdotie Jautājumi


CNC nozīme Computer Numeric Control, tātād- ar datoru elektroniski vadāma iekārta, kas ļauj automatizēt sarežģītus procesus dažādu industriju vajadzībām. Mēs ar to saprotam dažādus automatizējamus griešanas procesus metālapstrādes, kokapstrādes, reklāmas un daudzām citām nozarēm.

Pirms sākt izvēlēties, būtu precīzi jāzin ko Jūs vēlaties ar šo iekārtu izdarīt. Daži no svarīgākajiem kritērijiem, kurus ir nepieciešams izskatīt:

  • Materiāls vai materiāli kādus vēlaties apstrādāt
  • Nepieciešamais veicamo darbu precizitātes līmenis (parasti metālapstrādei nepieciešamā precizitāte ir augstāka nekā kokapstrādei)
  • Kāda ir nepieciešama nobeiguma kvalitāte
  • Kāda produktivitāte iekārtai ir jānodrošina
  • Kāds ir plānotais investīciju apjoms

Uz pēdējo jautājumu Jūs varēsiet atbildēt, kad būsiet izanalizējuši visus iepriekšējos kritērijus, tomēr mūsu ieteikums, plānojot šādu ieguldījumu, paskatīties arī nākotnē un izvēlēties iekārtu ar kapacitātes rezervi, lai iekārta kalpotu Jums pēc iespējas ilgāk arī ražošanas apjomiem pieaugot.

Galvenā atšķirība starp abiem ir tā kāda veida motors tas ir un kā tas tiek vadīts.

Servo sistēmas motors tiek patstāvīgi vadīts un kontrolēts (slēgts cikls), tas nosūta precīzu informāciju par savu atrašanās vietu atpakaļ vadības sistēmai, tādējādi var tikt precīzit kontrolēta tā kustība, lai precīzi kontrolētu tā kustību uz nepieciešamo gala punktu. Servo motori ir daudz jaudīgāki un ar lielāku paātrinājum, tādējādi nodrošinot ātrāku nokļūšanu nepieciešamajā gala punktā.

Stepper motori darbojas atvērta cikla režīmā, līdz ar to vadības sistēma nosūta konkrētu impulsu skaitu uz ass motoriem, kā rezultāta nokļūst ieprogrammētajā gala punktā. Savas vienkāršības dēl šī sitēma ir ievērojami lētāka, nekā Servo sistēma, taču tā nevar nodrošināt vienlidz labu precizitātes līmeni.

Ir daudz faktoru, kas ietiekmē frēzes motora izvēli, piemēram kāds ir apstrādājamais materiāls, kāds ir paredzamais to biezums, ar kādiem instrumentiem Jūs plānojat strādāt, kā arī kādas sarežģītības un izmēra detaļas vai objektus Jūs plānojat ražot. Lai izvēlētos Jūsu prasībām atbilstošāko frēzes motoru, aicinam Jūs sazināties ar CNC-service, un mūsu speciālisti Jums palīdzēs izvēlēties piemērotāko variantu.

CNC-service piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, sākot ar nepieciešamās iekārtas tehniskās specifikācijas sagatavošanu un saskaņošanu, iekārtas piegādi, tās uzstādīšanu un operatoru apmācību, kā arī visa veida garantijas un pēcpārdošanas apkalpošanu visu iekārtas darba ciklu.

Eksistē četri galvenie frēžu instrumentu veidi un vēl liels daudzums dažādu speciālo frēžu

  • Straight Flute => Laba universālā frēze ar pieklājīgu skaidu attīrīšanas kvalitāti
  • Up Spiral => Ļoti laba skaidu attīrīsānās, var izveidot robus plānu materiālu augšējā daļā
  • Down Spiral => Slikta skaidu attīrīšanās, kvalitatīvas frēzēšanas kantis, lēnāks frēzēšanas ātrums
  • Compression => Ļoti laba universāla frēze, kobinācija no Up un Down Spiral instrumentiem, īpaši labi piemērota finieriem un laminētiem materiāliem.